Posts Tagged ‘mrugała obuwie’

Jak dopasować kostium do figury

width=224Lato jednych cieszy, drugich martwi. Największym problemem kobiety jest niedoskonałość figury. Ponoć nie ma figury idealnej. Wiele zależy od obowiązujących trendów, czy miejsca, w którym mieszka się. Z drugiej strony każda z nas ma jakieś wyobrażenia o idealnej figurze, to znaczy sylwetce bez brzucha, z jędrnym biustem i napiętymi pośladkami. (more…)

Posted by on November 22nd, 2018 Comments Off on Jak dopasować kostium do figury

Moda w rozmiarze XL

width=267O tym, że modnie wyglądać może każdy niezależnie od figury i ilości kilogramów nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Grunt to umieć dobrać strój tak, aby tuszował mankamenty figury, a uwydatniał jej walory. Panie noszące duże rozmiary ubrań mogą bez przeszkód czerpać z najnowszych trendów w modzie. Wiele z nich sprzyja maskowaniu tuszy i sprawia, że kobieta o okrągłych kształtach może wyglądać znacznie lepiej niż jej szczupła koleżanka. Specjaliści zajmujący się stylizacją przekonują, że wystarczy poznać kilka trików, aby opanować sztukę tuszowania niedoskonałości wynikających z nadmiaru kilogramów. (more…)

Posted by on November 20th, 2018 Comments Off on Moda w rozmiarze XL

Ponadczasowe trendy

width=185Każdy miłośnik mody doskonale wie, że to, co dziś nie już modne, za jakiś czas stanie się kolejnym trendem na wybiegach dla modelek. Wystarczy obejrzeć kolekcje czołowych projektantów, aby przekonać się, że to, co było hitem kilkadziesiąt lub kilkanaście lat temu, znowu wraca do łask. Niektórzy twierdzą nawet, że nie należy wyrzucać starych ubrań, gdyż z czasem znów staną się modne, a prawdziwi zapaleńcy przeszukują stare rodzinne szafy w poszukiwaniu ponadczasowych ubrań. Nic w tym dziwnego, w każdej dekadzie pojawiały się projekty, które stawały się prawdziwym przebojem. Dziś chętnie po nie sięgamy, twórczo je przetwarzając lub zestawiając z innymi stylami, tworząc całkiem nowe aranżacje. (more…)

Posted by on November 19th, 2018 Comments Off on Ponadczasowe trendy

Ubrania na cztery pory roku

width=300Poglądów na temat tego, jak należy się ubierać jest całe mnóstwo. Skrajne, reprezentują ci, dla których podążanie za najnowszymi trendami jest największą pasją w życiu oraz ci, dla których moda jest bez znaczenia, a do ubrania potrzebują jednie kilku zestawów ubrań. Dla większości osób korzystnie z trendów mody bywa przyjemnością, ale ważne jest również to, aby w swojej szafie mieć ubrania praktyczne i dopasowane do różnych okoliczności. Zazwyczaj naszą garderobę dzielimy zgodnie z aktualnym sezonem pogodowym. Na każdy potrzebne są inne zestawy ubrań, których należy uwzględnić trzeba te, potrzebne na specjalne okazje. (more…)

Posted by on November 18th, 2018 Comments Off on Ubrania na cztery pory roku