Posts Tagged ‘dzisiejsza moda’

Problem przy kostiumie – biust

width=235Biust to jedna z naszych obsesji. Mamy do niego sporo zastrzeżeń – albo za mały, za duży, nie zbyt jędrny. Twierdzimy, że najlepiej wygląda schowany w bluzce lub sukience. Wyjście na plażę to problem, jeżeli źródłem naszego kompleksu jest biust. Trzeba wystąpić w staniku od stroju lub jednoczęściowym kostiumie. (more…)

Posted by on November 22nd, 2018 Comments Off on Problem przy kostiumie – biust

Tuniki – wygodne, kobiece bluzki

width=300Od kilku sezonów na polskiej ulicy królują tuniki. Wiele osób, zwłaszcza panów nie dostrzega żadnej różnicy między krótkimi sukienkami, a tunikami. Dla kobiety różnica jest zasadnicza – tunikę zakłada się do spodni lub leginsów. Sukienka inaczej układa się na ciele. Tunika to uniwersalna, dłuższa damska bluzka. (more…)

Posted by on November 21st, 2018 Comments Off on Tuniki – wygodne, kobiece bluzki

Moda wczoraj i dziś

width=300Ubrania poza tym, że okrywają nasze ciała i chronią je przed zimnem, mogą pełnić również inne funkcje. Dla wielu osób są one sposobem na wyrażanie własnej indywidualności i zaistnienie w tłumie. Choć może nam się wydawać, że podkreślanie własnego stylu za pomocą stroju to wymysł naszych czasów, nie jest to prawda. Od setek lat zarówno panie, jak i panowie starali się uatrakcyjnić swój wygląd za pomocą ubrań, a podążanie za najnowszymi trendami mody było kiedyś jeszcze bardziej widoczne niż dziś. W dawnych czasach wyznacznikami stylu była arystokracja i warstwy rządzące, od których błyskawicznie przejmowano nowe pomysły na olśniewający wygląd. (more…)

Posted by on November 19th, 2018 Comments Off on Moda wczoraj i dziś

Nieodgadniony świat mody.

width=300Każdy z nas cieszy się zupełnie innym gustem, który odnosi się do rzeczy, jakie kupujemy, dodatków, jakie stosujemy, jak również i imagu, z jakim się utożsamiamy. Tym samym rynek mody z sezonu na sezon oferuje nam wiele zróżnicowanych rozwiązań. Co po niektóre z nich okazują się być zaciekawiające, inne wręcz nieakceptowane. Jednakże każdy z nas ocenia wedle swoich kryteriów.  Poza tym doceniamy wybór, jaki znajduje się w naszym obszarze, a co za tym idzie oczekujemy, a żeby znajdował się na satysfakcjonującym poziomie. W dużej mierze wpływ na to mają powszechnie znane rozwiązania. (more…)

Posted by on November 18th, 2018 Comments Off on Nieodgadniony świat mody.